See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Leveren, aanbrengen en onderhouden van wegmarkeringen in de provincie Vlaams-Brabant
Description: Deze aanneming heeft tot voorwerp de wegmarkeringen te realiseren (leveren en aanbrengen) en ze in goede staat te houden (onderhouden) op gewest- en autosnelwegen in de Provincie Vlaams-Brabant.
Internal identifier: WVB/VW/2026/1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233221 Road-surface painting work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: WVB/VW/2026/1 - 1
Internal identifier: 1