693215-2026 - Competition
Sweden – Bicycles – Cyklar, service och reparationer
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Cyklar, service och reparationer
Description: Upphandlingen omfattar inköp av cyklar, elcyklar och eldrivna lådcyklar samt cykeltillbehör och reservdelar. Upphandlingen omfattar även service och reparationer samt hämtning och återlämning av cyklar och service på plats med servicebil
Internal identifier: KS 2026/657
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 34430000 Bicycles
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cyklar, service och reparationer
Intern identifierare: KS 2026/657
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000