693235-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – DOSTAWA, INSTALACJA I URUCHOMIENIE APARATURY MEDYCZNEJ W RAMACH DOTACJI CELOWEJ NA DOFINANSOWANIE REALIZACJI INWESTYCJI PN. „BUDOWA ŚLĄSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA, INSTALACJA I URUCHOMIENIE APARATURY MEDYCZNEJ W RAMACH DOTACJI CELOWEJ NA DOFINANSOWANIE REALIZACJI INWESTYCJI PN. „BUDOWA ŚLĄSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ”
Description: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA, INSTALACJA I URUCHOMIENIE APARATURY MEDYCZNEJ W RAMACH DOTACJI CELOWEJ NA DOFINANSOWANIE REALIZACJI INWESTYCJI PN. „BUDOWA ŚLĄSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ”, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: ZP/106/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 42923200 Scales, 33192000 Medical furniture, 33157400 Medical breathing devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZAKUP WAGI ZE WZROSTOMIERZEM
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP WAGI ZE WZROSTOMIERZEM, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 42923200 Scales
Lot: LOT-0002
Title: ZAKUP WÓZKA ANESTEZJOLOGICZNEGO I
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP WÓZKA ANESTEZJOLOGICZNEGO I, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: ZAKUP WÓZKA ANESTEZJOLOGICZNEGO II
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP WÓZKA ANESTEZJOLOGICZNEGO II, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: ZAKUP ZAMYKANEJ SZAFY NA ODCZYNNIKI CHEMICZNE
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP ZAMYKANEJ SZAFY NA ODCZYNNIKI CHEMICZNE, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
Lot: LOT-0005
Title: ZAKUP INHALATORA
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP INHALATORA, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 5
Additional classification (cpv): 33157400 Medical breathing devices
Lot: LOT-0006
Title: ZAKUP KOZETKI
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP KOZETKI, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 6