693283-2026 - Competition
Netherlands – Construction work – Bouwteam Vernieuwbouw Sportcomplex De Haamen
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Bouwteam Vernieuwbouw Sportcomplex De Haamen
Description: De gemeente Beek wil Sportcomplex De Haamen integraal toekomstbestendig maken, waarbij zowel de bouwkundige als installatietechnische kwaliteit wordt verbeterd. De gewenste situatie is een duurzaam, veilig, functioneel en efficiënt sportcomplex dat aansluit bij de toekomstige behoeften van gebruikers en tegelijkertijd een beheersbare exploitatie met aandacht voor energie- en onderhoudskosten mogelijk maakt. Om deze doelstelling te realiseren, is de gemeente Beek voornemens een bouwteam aan te besteden, bestaande uit twee percelen: Perceel 1 voor de aannemer en Perceel 2 voor de installateur. Sportcomplex de Hamen bestaat uit twee sporthallen, een zwembad, een kantine en kantoor- en ondersteunende ruimten.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45300000 Building installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Aannemer
Description: Voor Perceel 1 richten de bouwkundige werkzaamheden zich voornamelijk op de nieuwbouw van sporthal 2, inclusief de hiervoor benodigde sloopwerkzaamheden. Voor sporthal 1, het zwembad en de kantine bestaan de werkzaamheden uit renovatie. Het doel is om de voorzieningen na de vernieuwbouw weer duurzaam, veilig, functioneel en geschikt voor langdurig gebruik te kunnen inzetten. Naast de uitvoering van de bouwkundige werkzaamheden vervult de aannemer binnen het bouwteam een coördinerende rol. De aannemer is verantwoordelijk voor de afstemming en coördinatie tussen de werkzaamheden van Perceel 1 en Perceel 2, zodat de bouwkundige en installatietechnische werkzaamheden integraal en efficiënt kunnen worden voorbereid en uitgevoerd. Hierbij wordt onder andere aandacht besteed aan de planning, fasering, onderlinge raakvlakken en de afstemming van de werkzaamheden met de continuïteit van het complex. De gewenste situatie is een gemoderniseerd en toekomstbestendig sportcomplex, waarin de vernieuwde bouwkundige onderdelen aansluiten op de bestaande voorzieningen en op de technische installaties. Binnen het bouwteam wordt hierbij afstemming gezocht met de installateur, zodat de bouwkundige en installatietechnische werkzaamheden integraal kunnen worden voorbereid en uitgevoerd.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Installateur E&W
Description: Voor Perceel 2 richten de installatie werkzaamheden op de kantine, sporthal 1 en sporthal 2 en het zwembad, inclusief de daarvoor benodigde sloopwerkzaamheden. Hiermee wordt beoogd een betrouwbare, energie-efficiënte en beheersbare technische infrastructuur te realiseren die aansluit op de vernieuwde bouwkundige situatie. Een belangrijk uitgangspunt is dat de technische installaties niet alleen voldoen aan de actuele eisen en regelgeving, maar ook bijdragen aan een duurzame en efficiënte exploitatie van het complex. De gemeente vraagt nadrukkelijk aandacht voor het beperken van het energiegebruik en het beheersbaar houden van de toekomstige onderhouds- en exploitatiekosten. De installaties dienen daarom als integraal en toekomstgericht onderdeel van het complex te worden ontworpen en gerealiseerd. De gewenste situatie is een samenhangend en betrouwbaar installatietechnisch systeem waarmee de verschillende functies binnen De Haamen op een efficiënte en duurzame wijze kunnen worden ondersteund. De technische installaties van sporthal 1 en 2, de kantine en het zwembad worden daarbij afgestemd op de bouwkundige vernieuwbouw en de gefaseerde uitvoering van de werkzaamheden. Binnen het bouwteam vindt hiervoor gedurende de voorbereiding en uitvoering afstemming plaats tussen de aannemer en installateur.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work