2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomo-ściach zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek wraz z utworzeniem PSZOK
Description: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek wraz z utworzeniem na terenie Gminy Miejskiej stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w terminie od 01.0.2026 r. do 31.12.2027 r. w podziale na 2 części. 1) Część nr 1 – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek w terminie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.; 2) Część nr 2 – Utworzenie na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w terminie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Internal identifier: BSR-ZP.271.18.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513100 Household-refuse disposal services
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek w terminie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych gromadzonych na terenach nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek w okresie od 1 styczeń 2027 r. do 31 grudnia 2027 r.
Internal identifier: Część 1 (BSR-ZP.217.18.2026)
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90500000 Refuse and waste related services, 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Utworzenie na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w terminie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na zorganizowaniu i prowadzeniu stacjonarnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek w terminie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Internal identifier: Część 2 (BSR-ZP.217.18.2026)