2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa Energii Elektrycznej do COS-OPO w Zakopanem
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną wynosi 4 600 MWh. Okres realizacji zamówienia: od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Szczegółowy zakres zamówienia, w tym punkty poboru energii oraz zasady realizacji dostaw, określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: ZP/30/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001