693715-2026 - Competition
Romania – Cooling and ventilation equipment – Sistem de climatizare si sitem de ventilatie cu montaj - Facultatea de Psihologie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sistem de climatizare si sitem de ventilatie cu montaj - Facultatea de Psihologie
Description: Sisteme de climatizare și aparate de aer condiționat cu livrare, montare și punere în funcțiune Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor/ informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 10LD-VP/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42500000 Cooling and ventilation equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Sisteme de climatizare cu montaj
Internal identifier: 1