693830-2026 - Competition
Poland – Software-related services – Asysta techniczna i konserwacja zintegrowanego systemu zarządzania miastem OTAGO
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Asysta techniczna i konserwacja zintegrowanego systemu zarządzania miastem OTAGO
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji oprogramowania użytkowego Zintegrowanego Systemu Zarządzania miastem „OTAGO” wspomagającego pracę wydziałów Urzędu Miasta Ruda Śląska zwanego dalej Programem. Oprogramowanie i baza danych pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Windows, bazie danych Oracle oraz JBoss Application Server (Wild Fly). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).
Internal identifier: AP.271.75.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
Additional classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services, 72514300 Facilities management services for computer systems maintenance
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji oprogramowania użytkowego Zintegrowanego Systemu Zarządzania miastem „OTAGO” wspomagającego pracę wydziałów Urzędu Miasta Ruda Śląska zwanego dalej Programem. Oprogramowanie i baza danych pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Windows, bazie danych Oracle oraz JBoss Application Server (Wild Fly).
Additional classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services, 72267000 Software maintenance and repair services, 72514300 Facilities management services for computer systems maintenance