693937-2026 - Competition
Estonia – Ammunition for firearms and warfare – 40mm, 23mm relvade ning 76mm, 40mm ja 23mm laskemoona ostmine koos elutsükli tagamisega
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: 40mm, 23mm relvade ning 76mm, 40mm ja 23mm laskemoona ostmine koos elutsükli tagamisega
Description: Riighanke eesmärk on sõlmida raamlepingud 23mm ja 40mm relvade ning 23mm, 40mm ja 76mm laskemoona, nende erinevate tüüpide ja komponentide soetamiseks koos koolituse ja väljaõppega ning elutsükli tagamise teenuse tellimiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315793-0000
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Piiratud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35331000 Ammunition for firearms and warfare
Additional classification (cpv): 35320000 Firearms
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Osa 1- 76mm laskemoon
Description: 76mm laskemoona, nende erinevate tüüpide ja komponentide soetamine ning koolituse/väljaõppe ja elutsükli tagamise teenuse tellimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315793-0001
Lot: LOT-0002
Title: Osa 2- 40mm laskemoon
Description: 40mm laskemoona, nende erinevate tüüpide ja komponentide soetamine ning koolituse/väljaõppe ja elutsükli tagamise teenuse tellimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315793-0002
Lot: LOT-0003
Title: Osa 3- 23mm laskemoon
Description: 23mm laskemoona, nende erinevate tüüpide ja komponentide soetamine ning koolituse/väljaõppe ja elutsükli tagamise teenuse tellimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315793-0003
Lot: LOT-0004
Title: Osa 4 - 40mm relvad
Description: 40mm relvade, nende erinevate tüüpide ja komponentide soetamine ning koolituse/väljaõppe ja elutsükli tagamise teenuse tellimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315793-0004
Main classification (cpv): 35320000 Firearms
Lot: LOT-0005
Title: Osa 5 - 23mm relvad
Description: 23mm relvade, nende erinevate tüüpide ja komponentide soetamine ning koolituse/väljaõppe ja elutsükli tagamise teenuse tellimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315793-0005