693963-2025 - Result
Netherlands – Guidance services – Raamovereenkomst Teamcoaching en Individuele (loopbaan)coaching
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Teamcoaching en Individuele (loopbaan)coaching
Description: De gemeente zet zich in voor een werkomgeving waarin medewerkers en leidinggevenden optimaal kunnen samenwerken, zowel binnen als over team- en domeingrenzen heen. Door het inzetten van professionele coaching wil de gemeente samenwerking, werkbalans, en professionele groei stimuleren en faciliteren. Deze coaching richt zich zowel op teams als op individuele medewerkers en leidinggevenden.
Internal identifier: T136124
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312310 Guidance services
Additional classification (cpv): 79634000 Career guidance services
5. Lot
Lot: LOT-0000