2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa licencji oprogramowania i aktualizacji oprogramowania
Description: Dostawa licencji oprogramowania i aktualizacji oprogramowania. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 3 Zadania.
Internal identifier: ZOZ/DZP/PN/28/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 48814000 Medical information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 – Dostęp do aktualizacji dla systemu medycznego Eskulap
Description: Zadanie nr 1 – Dostęp do aktualizacji dla systemu medycznego Eskulap - zgodnie z Załącznikiem nr 2-1 do SWZ
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 – Licencje eKRN+ dla systemu medycznego Eskulap
Description: Zadanie nr 2 – Licencje eKRN+ dla systemu medycznego Eskulap - zgodnie z Załącznikiem nr 2-2 do SWZ
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48814000 Medical information systems
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 – Licencje Centralnej e-Rejestracji (CeR) dla systemu medycznego Eskulap
Description: Zadanie nr 3 – Licencje Centralnej e-Rejestracji (CeR) dla systemu medycznego Eskulap - zgodnie z Załącznikiem nr 2-3 do SWZ