See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Acord-cadru Servicii de intretinere curenta pe timp de iarna anul I – IV, lot 1-7
Description: Acord-cadru Servicii de intretinere curenta pe timp de iarna anul I – IV, lot 1-7, in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini. Termenul limita pana la care un operator economic interesat de participarea la procedura de achizitie publica are dreptul de a solicita clarificari in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si concret la toate solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 16054368/2024/1472/S1+2
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lot 1 SDN Bacau
Description: Servicii de intretinere curenta pe timp de iarna anul I – IV – Lot 1 SDN Bacau, in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Lot 2 SDN Barlad
Description: Servicii de intretinere curenta pe timp de iarna anul I – IV – Lot 2 SDN Barlad, in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Lot 3 SDN Botosani
Description: Servicii de intretinere curenta pe timp de iarna anul I – IV – Lot 3 SDN Botosani, in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Lot 4 SDN Campulung Moldovenesc
Description: Intretinere curenta pe timp de iarna Anul I – Anul IV a drumurilor nationale din administrarea DRDP Iasi – Lot 4 SDN Campulung Moldovenesc, in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0007
Title: Lot 5 SDN Iasi
Description: Servicii de intretinere curenta pe timp de iarna anul I – IV – Lot 5 SDN Iasi, in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0008
Title: Lot 6 SDN Piatra Neamt
Description: Servicii de intretinere curenta pe timp de iarna anul I – IV – Lot 6 SDN Piatra Neamt, in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0009
Title: Lot 7 SDN Suceava
Description: Servicii de intretinere curenta pe timp de iarna anul I – IV – Lot 7 SDN Suceava, in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini.
Internal identifier: 7