2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług sprzątania w budynkach Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku”
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Świadczenie usług sprzątania w budynkach Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku”, w podziale na 2 Zadania: Zadanie 1- Sprzątanie Gmachu Głównego i Gmachu Dydaktycznego przy ul. Łukasiewicza 17, Zadanie 2- Sprzątanie Hali Sportowej przy ul. 7 czerwca 1991r. nr 3. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Internal identifier: BZP.261.22.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sprzątanie Gmachu Głównego i Gmachu Dydaktycznego przy ul. Łukasiewicza 17
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Sprzątanie Gmachu Głównego i Gmachu Dydaktycznego przy ul. Łukasiewicza 17 - Zadanie 1 Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Internal identifier: BZP.261.22.2026 część 1
Lot: LOT-0002
Title: Sprzątanie Hali Sportowej przy ul. 7 czerwca 1991r. nr 3
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Sprzątanie Hali Sportowej przy ul. 7 czerwca 1991r. nr 3 - Zadanie 2. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Internal identifier: BZP.261.22.2026 część 2