694939-2026 - Competition
Romania – Laboratory reagents – Reactivi de laborator
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Reactivi de laborator
Description: Achiziția “Reactivi de laborator”, cod CPV 33696500-0 Reactivi de laborator (Rev.2) și 33696300-8 Reactivi chimici (Rev. 2), conform cerințelor Caietului de sarcini pentru proiectul cu titlul: “Centrul Național Multidisciplinar de Excelență pentru Combaterea Rezistenței la Tratamentele Antiinfecțioase”- (ARES). Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este: 18 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Termenul limita pana la care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritate contractanta va raspunde doar la solicitările de clarificări adresate pana la termenul limita stabilit.
Internal identifier: S100222/02.10.202
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Reactivi de laborator în cantități, condiții de livrare și având caracteristici tehnice minime prevăzute în caietul de sarcini
Internal identifier: 1