See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Tehnisko palīglīdzekļu pašaprūpes veikšanai un dalībai pašaprūpē piegāde
Description: Tehnisko palīglīdzekļu pašaprūpes veikšanai un dalībai pašaprūpē piegāde
Internal identifier: VSIA NRC "Vaivari" 2026/44 TPC
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33196200 Devices for the disabled
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tualetes krēsli bez riteņiem
Lot: LOT-0002
Title: Tualetes krēsli ar riteņiem
Lot: LOT-0003
Title: Tualetes/dušas krēsli
Lot: LOT-0004
Title: Tualetes/dušas krēsli (ar palielinātu svara izturību)
Lot: LOT-0005
Title: Tualetes/dušas krēsli ar regulējamu sēdvirsmas leņķi
Lot: LOT-0006
Title: Tualetes krēsli bērniem
Lot: LOT-0007
Title: Tualetes poda paaugstinājumi, piestiprināmi pie tualetes poda
Lot: LOT-0008
Title: Vannas dēļi
Lot: LOT-0009
Title: Vannas krēsli bērniem
Lot: LOT-0010
Title: Vannas krēsli ar muguras balstu
Lot: LOT-0011
Title: Vannas krēsli, pagriežami, ar muguras balstu
Lot: LOT-0012
Title: Dušas krēsli ar muguras balstu ( ar noņemamu muguras balstu)
Lot: LOT-0013
Title: Dušas krēsli ar muguras balstu (ar palielinātu svara izturību)
Lot: LOT-0014
Title: Dušas krēsli, stiprināmi pie sienas