2. Procedure
Procedure
Title: Wsparcie techniczne dla obsługi systemu zbierania danych DACSYSTEM Enviro w okresie od dnia 01.12.2026 r. do dnia 30.11.2027 r
Description: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie prawidłowego i ciągłego funkcjonowania systemu informatycznego monitoringu powietrza poprzez świadczenie usług administracji systemem informatycznym, łącznością oraz oprogramowaniem DACSYSTEM Enviro, wykorzystywanym do gromadzenia, transmisji, weryfikacji i wizualizacji danych ze stacji monitoringu powietrza na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego, a także do monitorowania pracy sieci poborników pyłu zawieszonego we wszystkich województwach. Przedmiot zamówienia obejmuje również administrowanie systemem informatycznym stosowanym w Krajowym Laboratorium Referencyjnym do spraw jakości powietrza atmosferycznego, w okresie od dnia 1 grudnia 2026 r. do dnia 30 listopada 2027 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączeniu. W ramach niniejszego zamówienia postępowanie nie zostało podzielone na części.
Internal identifier: DAG-WZP. 26.1.81.2026.ESJ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
695130-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia – Wsparcie techniczne dla obsługi systemu zbierania danych DACSYSTEM Enviro w okresie od dnia 01.12.2026 r. do dnia 30.11.2027 r
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DAG-WZP. 26.1.81.2026.ESJ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001