695220-2026 - Result
Belgium – Firefighting materials – Levering van apparatuur voor autopompen en interventiemateriaal
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Levering van apparatuur voor autopompen en interventiemateriaal
Description: De opdracht is opgedeeld in 3 percelen: - Perceel 1: levering van brandweermateriaal - Perceel 2: Levering van bevrijdings- en reddingsmateriaal - Perceel 3: Levering van elektrische, verlichtings- en afbakeningsmateriaal De percelen kunnen door de aanbestedende overheid afzonderlijk worden toegekend. Wanneer de opdracht betrekking heeft op meerdere percelen, heeft de aanbestedende overheid het recht slechts bepaalde percelen te gunnen en eventueel te beslissen dat de andere percelen het voorwerp zullen uitmaken van een of meer nieuwe opdrachten, indien nodig op een andere wijze. De inschrijver kan een offerte indienen voor een, meerdere of voor alle percelen. Alle items opgesomd in een perceel moeten opgenomen zijn in de offerte per perceel.
Internal identifier: PPP16H-136/6048/2026/apparatuur autopompen + interventiemateriaal
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35111200 Firefighting materials
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Levering van brandweermateriaal
Description: Levering van brandweermateriaal
Internal identifier: 2026/apparatuur autopompen + interventiemateriaal_1
Lot: LOT-0002
Title: Levering van bevrijdings- en reddingsmateriaal
Description: Levering van bevrijdings- en reddingsmateriaal
Internal identifier: 2026/apparatuur autopompen + interventiemateriaal_2
Lot: LOT-0003
Title: Levering van elektrische, verlichtings- en afbakeningsapparatuur
Description: Levering van elektrische, verlichtings- en afbakeningsapparatuur
Internal identifier: 2026/apparatuur autopompen + interventiemateriaal_3