695336-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów w postaci frakcji energetycznej o kodzie 19 12 12 powstałej z rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych (2.000 Mg).
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów w postaci frakcji energetycznej o kodzie 19 12 12 powstałej z rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych (2.000 Mg).
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu oraz zagospodarowania frakcji energetycznej klasyfikowanej jako odpad o kodzie 19 12 12 pochodzący z rozdrabniania odpadów komunalnych wielkogabarytowych, zgromadzony na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę - 2.000 Mg. Odpady balastu z odpadów wielkogabarytowych powstają podczas rozdrobnienia odpadów przy użyciu wolnoobrotowego rozdrabniacza z separatorem metali. Są to pozostałości drewniane, tekstylia, gąbki, materace itp. o zróżnicowanej frakcji granulometrycznej. Odpady te gromadzone są w stanie luźnym i w takim stanie przekazywane.
Internal identifier: 15.T.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu oraz zagospodarowania frakcji energetycznej klasyfikowanej jako odpad o kodzie 19 12 12 pochodzący z rozdrabniania odpadów komunalnych wielkogabarytowych. Odpady balastu z odpadów wielkogabarytowych powstają podczas rozdrobnienia odpadów przy użyciu wolnoobrotowego rozdrabniacza z separatorem metali. Są to pozostałości drewniane, tekstylia, gąbki, materace itp. o zróżnicowanej frakcji granulometrycznej. Odpady te gromadzone są w stanie luźnym i w takim stanie przekazywane. Szacunkowa ilość zamówienia 2.000 Mg.
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 15.T.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90510000 Usuwanie i obróbka odpadów, 90533000 Usługi gospodarki odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001