695419-2022 - ResultRomania-Mihail Kogălniceanu: Feasibility study, advisory service, analysis
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii de elaborare Studiu de fezabilitate dezvoltare terminal, turn de control si parcare pentru Aeroportul International Mihail Kogalniceanu Constanta
Reference number: 11212645_2021_PAAPD1308614
II.1.2.
Main CPV code
71241000 Feasibility study, advisory service, analysis
II.1.4.
Short description
Achizitia consta in servicii de elaborare Studiu de Fezabilitate pentru “Dezvoltare terminal, turn de control si parcare" pentru Aeroportul International Mihail Kogalniceanu Constanta:
Descrierea serviciilor este disponibilă în secţiunea Caietul de sarcini din cadrul prezentei documentaţii de atribuire.
Ofertantii vor putea solicita clarificari nu mai tarziu de a-18-a zi inainte de data stabilita pentru depunerea ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde numai solicitarilor de clarificari adresate de operatorii economici care au respectat termenul anterior precizat, astfel incat raspunsul la solicitarile de clarificari sa fie transmis de catre autoritatea contractanta in a-11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Studiu de Fezabilitate pentru “Dezvoltare terminal, turn de control si parcare" la Aeroportul International Mihail Kogalniceanu Constanta