695474-2026 - Competition
Romania – Cleaning compounds – Produse de curatenie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Produse de curatenie
Description: Acord cadru de furnizare – Produse de curatenie, pe loturi, pentru 24 luni, in conformitate cu solicitarile din caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de minim 20 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificare transmisa dupa data mentionata, va pune AC in imposibilitatea de a oferi un raspuns si drept urmare se va considera TARDIVA. Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa in SEAP (www.e-licitatie.ro). Ofertele pot fi depuse pentru unul sau mai multe loturi
Internal identifier: 5-4340650-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39831240 Cleaning compounds
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MATERIALE DE CURATENIE PENTRU IGIENA
Description: Cantitati conform cerintelor din caietul de sarcini
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: MATERIALE DE CURATENIE PENTRU MENAJ
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: MOP TIP TALPĂ COMPATIBIL CU CARUCIORUL DE CURĂȚENIE - SHOPSTER DES
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: MATERIALE FOLOSITE LA CURĂȚENIE
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: SOLUȚII ȘI DETERGENȚI
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: PRODUSE PENTRU IGIENA MAINILOR
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: CONSUMABILE PENTRU SISTEMUL AUTOMAT DE DOZARE EXISTENT SAU PUS LA DISPOZITIE DE CATRE FURNIZOR, CU TITLU GRATUIT
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: COVORAȘ ANTIBACTERIAN
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: DETERGENTI COMPATIBILI CU MASINA DE SPALAT PARDOSELI - LAVOR PROFESSIONAL
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: PRODUSE PROFESIONALE PENTRU MASINI AUTOMATE DE SPALAT VASE
Internal identifier: 10