2. Procedure
Procedure
Title: Sociaal Medisch Advies voor gemeenten Bodegraven-Reeuwijk, Gouda, Waddinxveen en Zuidplas
Description: De doelstelling van de aanbesteding is het aangaan van een overeenkomst met één (1) of twee (2) Aanbieder(s) die verantwoordelijk is voor de dienstverlening voor de medische advisering voor de gehandicaptenparkeerkaart (GPK) en overige Medische Advisering. De raming voor perceel 1 is €980.000 met een plafondbedrag van €1.225.000. De raming voor perceel 2 is €420.000 met een plafondbedrag van €525.000.
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Het betreft een openbare Europese aanbesteding met 2 percelen voor de Sociaal Medische adviezen Zie beschrijvend document
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85121200 Medical specialist services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sociaal medische advisering inzake gehandicaptenparkeerkaarten
Description: De doelstelling van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met één (1) Aanbieder die verantwoordelijk is voor de dienstverlening voor de medische advisering voor de gehandicaptenparkeerkaart (GPK). De raming voor perceel 1 is €980.000 met een plafondbedrag van €1.225.000.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 2x verlening van 1 jaar mogelijk
Lot: LOT-0002
Title: Sociaal medische advisering (exclusief gehandicaptenparkeerkaarten)
Description: Het aangaan van een overeenkomst met een aanbieder voor sociaal medische advisering exclusief GPK. De raming voor perceel 2 is €420.000 met een plafondbedrag van €525.000.
Internal identifier: 2