2. Procedure
Procedure
Title: Achiziția de autospeciale de comunicații în cadrul proiectului „HELIPOL – acțiune integrată pentru creșterea siguranței traficului rutier – etapa II”
Description: Prin prezenta achiziție se doreste achiziţionarea unor autospeciale de comunicații destinate transportului echipamentelor IT&C și a persoanelor în cadrul proiectului „HELIPOL – acțiune integrată pentru creșterea siguranței traficului rutier – etapa II” Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, o singura data, in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor pentru clarificarile solicitate cu 18 zile inaintea termenului limita de depunere a ofertelor, precizat la sectiunea I.3) Comunicare din fisa de date. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Internal identifier: 4267095/2025/3
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34221100 Mobile incident units
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Atribuirea unui contract de furnizare a unui număr de 8 cpl. autospeciale de comunicații destinate dotării Direcţiei Administrare pentru Comunicaţii şi Tehnologia Infomaţiei- conform caietului de sarcini.
Internal identifier: 1