2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa samochodów
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Część A: - dostawa 2 samochodów osobowych z napędem spalinowym; Część B- dostawa 2 samochodów osobowych z napędem hybrydowym; Część C- dostawa 2 samochodów osobowych 6 miejscowych.
Internal identifier: BIT-II.3012.41.2026.AGW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część A- Dostawa 2 samochodów osobowych z napędem spalinowym
Description: Dostawa 2 samochodów osobowych z napędem spalinowym
Internal identifier: A
Lot: LOT-0002
Title: Część B -Dostawa 2 samochodów osobowych z napędem hybrydowym
Description: Dostawa 2 samochodów osobowych z napędem hybrydowym
Internal identifier: B
Lot: LOT-0003
Title: Część C-Dostawa 2 samochodów osobowych 6 miejscowych
Description: Dostawa 2 samochodów osobowych 6 miejscowych
Internal identifier: C
695563-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób – Dostawa samochodów
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa samochodów
Wewnętrzny identyfikator: BIT-II.3012.41.2026.AGW
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34115200 Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: A
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: B
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: C