Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72540000 Computer upgrade services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Bucureşti (RO321)
Country: Romania
Additional information: Serviciile se vor presta, în principal, la distanță (remote), prin comunicație securizată (VPN), iar activitățile care necesită prezență fizică se vor desfășura la sediul secundar al ADR din Str. Italiană nr. 22, sector 2, București.
Value