695603-2026 - Competition
Bulgaria – Engineering services – Извършване на дейности по кадастъра и свързаните с тях проектни и геодезични дейности, във връзка с изпълнението на обекти по програмата за инвестиции, поддръжка и присъединяване на нови клиенти в "Електроразпределение Юг" ЕАД в Мрежови регион Пазарджик, за територията на община Пазарджик, Брацигово, Панагюрище, Стрелча, Пещера и част от община Стамболийски
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Извършване на дейности по кадастъра и свързаните с тях проектни и геодезични дейности, във връзка с изпълнението на обекти по програмата за инвестиции, поддръжка и присъединяване на нови клиенти в "Електроразпределение Юг" ЕАД в Мрежови регион Пазарджик, за територията на община Пазарджик, Брацигово, Панагюрище, Стрелча, Пещера и част от община Стамболийски
Description: Извършване на дейности по кадастъра и свързаните с тях проектни и геодезични дейности, във връзка с изпълнението на обекти по програмата за инвестиции, поддръжка и присъединяване на нови клиенти в "Електроразпределение Юг" ЕАД в Мрежови регион Пазарджик, за територията на община Пазарджик, Брацигово, Панагюрище, Стрелча, Пещера и част от община Стамболийски ​​​​​​​
Internal identifier: 609579
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Предвижда се опция за удължаване срока на договора с допълнителен период до 12 (дванадесет) месеца. Опцията е включена в прогнозната стойност на поръчката и в прогнозните количества на дейностите.