695662-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Zakup i dostawa leków
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa leków
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 zadania: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne PAKIET 2 - Płyny infuzyjne PAKIET 3 - Preparaty do żywienia PAKIET 4 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: P/31/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ. PAKIET 1 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET 2 - Płyny infuzyjne
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ. PAKIET 2 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET 3 - Preparaty do żywienia
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ. PAKIET 3 - Preparaty do żywienia
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: PAKIET 4 - Płyny infuzyjne
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ. PAKIET 4 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: 4