695709-2026 - Competition
Czechia – Cremators – Kremační pec
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Kremační pec
Description: Předmětem plnění je dodávka nové kremační pece vč. montáže, dopravy, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy. Součástí dodávky je rovněž demontáž a ekologická likvidace stávající kremační pece.
Internal identifier: 27/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Dle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42350000 Cremators
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku, kterou je změna dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Pokud dojde k odstoupení ze zákonného důvodu jedné ze smluvních stran od Kupní smlouvy, případně jiným zákonným způsobem ukončí dodavatel pozici jedné ze smluvních stran Kupní smlouvy, vyhrazuje si zadavatel možnost změnit závazek v rozsahu změny dodavatele tak, že vyzve účastníka zadávacího řízení, který se v zadávacím řízení umístil jako další v pořadí, a to za podmínky, že tento vyzvaný dodavatel s tímto bude souhlasit a vstoupí na místo původního dodavatele se všemi původními právy a povinnostmi vyplývajícími z původní uzavřené Kupní smlouvy, včetně převzetí všech závazků vyplývajících z uzavřené Kupní smlouvy, s výjimkou oceněného výkazu výměr, a na základě nabídky podané v předmětném zadávacím řízení a za cenu nabídnutou tímto vyzvaným dodavatelem v rámci tohoto zadávacího řízení. Pokud se tímto postupem nepodaří uzavřít Kupní smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, může zadavatel nahradit vybraného dodavatele dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako třetí v pořadí, případně dalšího v pořadí. Podmínkou ke změně je kontrola splnění všech zadávacích a kvalifikačních podmínek ke dni podpisu Kupní smlouvy o předmětné změně Kupní smlouvy. Shora uvedená výhrada zadavatele umožnuje provést změnu závazku z Kupní smlouvy přímo bez provedení dalšího (nového) zadávacího řízení.