Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33111710 Angiography supplies, 33111730 Angioplasty supplies
Place of performance
Town: Ostrołęka
Postcode: 07-410
Country subdivision (NUTS): Ostrołęcki (PL924)
See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa sprzętu do wykonywania badań koronarograficznych i angioplastyki wieńcowej
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do wykonywania badań koronarograficznych i angioplastyki wieńcowej w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i Umowy – Formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi integralną część SWZ.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33111710 Wyroby do angiografii, 33111730 Wyroby do angioplastyki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 zamówienia
Opis: Prowadniki angioplastyczne, Zamykacze naczyniowe,
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 zamówienia
Opis: Sonda do ultrasonografii wewnątrzwieńcowej, Prowadnik
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 zamówienia
Opis: Zestaw do drenażu osierdzia 6F
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4 zamówienia
Opis: Stentgraft wieńcowy, cewnik przedłużający do cewnika prowadzącego
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5 zamówienia
Opis: Balony niskociśnieniowe, cewnik przedłużający
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6 zamówienia
Opis: Cewnik balonowy wysokociśnieniowy, Strzykawka z manometrem
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7 zamówienia
Opis: FFR na mikrocewniku
Wewnętrzny identyfikator: Część 7