695938-2026 - Competition
Poland – Gaseous fuels – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn. Dostawa paliwa gazowego dla potrzeb obiektów Akademii Wymiaru Sprawiedliwości nr sprawy 7/zp/26
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn. Dostawa paliwa gazowego dla potrzeb obiektów Akademii Wymiaru Sprawiedliwości nr sprawy 7/zp/26
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej polegającej na sprzedaży i dystrybucji gazu ziemnego wysokometanowego przy ciśnieniu nie niższym niż 1,8 kPa na potrzeby obiektów Akademii Wymiaru Sprawiedliwości z siedzibą w Warszawie (02-520) przy ul. Wiśniowej 50, zgodnie z zasadami określonymi w ustawie Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 43 z późn. zm.) oraz w wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych. Prognozowany pobór gazu ziemnego w okresie obowiązywania umowy wynosi: 5 550 701 kWh Punkty poboru zlokalizowane są w Kaliszu: ul. Wrocławska 193-195 oraz ul. Łódzka 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09120000 Gaseous fuels
Additional classification (cpv): 09123000 Natural gas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09120000 Paliwa gazowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09123000 Gaz ziemny
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Kaliski (PL416)
Kraj: Polska
Informacje ogólne