2. Procedure
Procedure
Title: Usługa kompleksowego sprzątania oddziałów, poradni i innych pomieszczeń Lubuskiego Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza Spółka z o.o.
Description: Usługa kompleksowego sprzątania oddziałów, poradni i innych pomieszczeń Lubuskiego Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza Spółka z o.o. w okresie od 1 stycznia 2027-31 grudnia 2027
Internal identifier: ZP.PN.12.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 90919200 Office cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Usługa kompleksowego sprzątania oddziałów, poradni i innych pomieszczeń Lubuskiego Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza Spółka z o.o. w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2027