2. Procedure
Procedure
Title: Ernstige Dyslexie Regio WBO
Description: = Deze inkoopprocedure betreft een open house-procedure. De opdrachtgever voor deze inkoopprocedure is de regio West-Brabant Oost (WBO). Voor meer informatie over de regio WBO verwijzen wij naar de website van de regio: www.regiowbo.nl. De gemeente Breda voert deze inkoopprocedure uit namens de regio WBO. De opdracht betreft de uitvoering van het taakgebied Ernstige Dyslexie (ED) binnen het jeugdhulpstelsel van Regio WBO
Main features of the procedure: Open House Procedure. Zie inkoopdocument.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000