696544-2026 - Competition
Slovakia – System and support services – SAP Standard Support + Back Maintenance na obdobie dvoch rokov
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: SAP Standard Support + Back Maintenance na obdobie dvoch rokov
Description: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb podpory softvéru SAP (SAP Standard Support) k existujúcim on-premise licenciám SAP za obdobie rokov 2026 - 2027.
Internal identifier: 61118-S17264/2026-SeON
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb podpory softvéru SAP (SAP Standard Support) k existujúcim on-premise licenciám SAP za obdobie rokov 2026 - 2027. Podrobný opis je uvedený v súťažných podkladoch.