2. Procedure
Procedure
Title: 2026/HFB/OP/169092 - Leveren en plaatsen van rolarchieven in VAC Antwerpen.
Description: De opdracht betreft de levering en plaatsing van een manueel bediend rolarchief in de pre-depotruimte op de verdieping -1 in het VAC Antwerpen. Geïnteresseerd in onze andere aanbestedingen? Bezoek onze website www.vlaanderen.be/bouwprojecten en schrijf je in op onze nieuwsbrief.
Internal identifier: 2026/HFB/OP/169092
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39131100 Archive shelving
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: P1_169092
Interne identificatiecode: 2026/HFB/OP/169092
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39131100 Archiefrekken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P1_169092