696887-2026 - Competition
Poland – Software implementation services – Wdrożenie nowoczesnego systemu bezpieczeństwa fizycznego obejmującego w szczególności System Kontroli Dostępu (KD) oraz system telewizji dozorowej (CCTV), funkcjonujących w ramach spójnej, zintegrowanej platformy zarządzania bezpieczeństwem
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wdrożenie nowoczesnego systemu bezpieczeństwa fizycznego obejmującego w szczególności System Kontroli Dostępu (KD) oraz system telewizji dozorowej (CCTV), funkcjonujących w ramach spójnej, zintegrowanej platformy zarządzania bezpieczeństwem
Description: Wdrożenie nowoczesnego systemu bezpieczeństwa fizycznego obejmującego w szczególności System Kontroli Dostępu (KD) oraz system telewizji dozorowej (CCTV), funkcjonujących w ramach spójnej, zintegrowanej platformy zarządzania bezpieczeństwem
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72263000 Software implementation services
5. Lot
Lot: LOT-0001