2. Procedure
Procedure
Title: EUROPESE OPENBARE AANBESTEDING VAN: Speeltoestellen en speelplaatsen
Description: Aanbestedende dienst wil overeenkomsten realiseren betrekking tot het ontwerpen, aanleggen, onderhouden van speelplaatsen inclusief speeltoestellen en valondergronden en het aanleggen en onderhouden van Skatebanen en inspectie van speelplaatsen en skatebanen. De aanbesteding kent drie percelen, te weten: 1. Ontwerp, aanleg (inclusief levering van de benodigde materialen en toestellen) en onderhoud (preventief en correctief) 2. Inspectie van speeltoestellen, valondergronden en speelplaatsen. 3. Ontwerp, aanleg en onderhoud skatebanen zie aanbestedingsdocumenten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: de overeenkomst is opgedeeld in percelen.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45112723 Landscaping work for playgrounds
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ontwerp, aanleg en onderhoud speel-, sport- en ontmoetingsplekken
Description: zie aanbestedingdocument zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: zie aanbestedingsdocument
Lot: LOT-0002
Title: Inspectie van speelplaatsen en toestellen
Description: Zie aanbestedingsdocument Zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Lot: LOT-0003
Title: Ontwerp, aanleg en onderhoud skatebanen
Description: Zie aanbestedingsdocumenten Zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 3