See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: WYKONYWANIE SUKCESYWNEJ USŁUGI UTYLIZACJI NIEBEZPIECZNYCH ODPADÓW MEDYCZNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O.
Description: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest wykonywanie sukcesywnej usługi utylizacji niebezpiecznych odpadów medycznych w zakresie: usługa utylizacji niebezpiecznych odpadów wykonywana w sposób sukcesywny i kompleksowy dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w Gdyni dla n/w lokalizacji: - Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie, ul. A. Jagalskiego 10 – Zadanie 1; - Szpital Morski im. PCK w Gdyni, ul. Powstania Styczniowego 1 - Zadanie 2; - Szpital Św. Wincentego A Paulo w Gdyni, ul. Wójta Radtkego 1 - Zadanie 3; - Centrum Medyczne Smoluchowskiego w Gdańsku, ul. Smoluchowskiego 18 - Zadanie 4. 2. Na mocy art. 131 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający zaleca przeprowadzenie przez Wykonawcę przed złożeniem oferty do Zadania 3 wizji lokalnej. W sprawie wizji lokalnej i ustalenia jej terminu należy kontaktować się z: Szpital Św. Wincentego A Paulo w Gdyni: Pan Piotr Kuzera tel. 58 726 06 74 w godz. 8:00-13:00. Z przeprowadzonej wizji Wykonawcy zostanie przekazane poświadczenie o przeprowadzeniu wizji lokalnej. Koszty dokonania wizji lokalnej poniesie Wykonawca.
Internal identifier: D25C/251/N/43-98rj/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90524000 Medical waste services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 - Utylizacja odpadów medycznych w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie o kodach: 18 01 02*, 18 01 03*, 18 01 04, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 08*, 18 01 09
Description: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest wykonywanie sukcesywnej usługi utylizacji niebezpiecznych odpadów medycznych w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie o kodach: 18 01 02*, 18 01 03*, 18 01 04, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 08*, 18 01 09 w następujących ilościach: 18 01 02* – w ilości 30 958 kg, 18 01 03* – w ilości 954 646 kg, 18 01 04 – w ilości 288 kg, 18 01 06* – w ilości 9 134 kg, 18 01 07 – w ilości 288 kg, 18 01 08* – w ilości 21 956 kg, 18 01 09 – w ilości 40 kg.
Internal identifier: Zadanie 1
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy)
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 - Utylizacja odpadów medycznych w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni o kodach: 18 01 02*, 18 01 03*, 18 01 04, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 08*, 18 01 09
Description: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest wykonywanie sukcesywnej usługi utylizacji niebezpiecznych odpadów medycznych w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni o kodach: 18 01 02*, 18 01 03*, 18 01 04, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 08*, 18 01 09 w następujących ilościach: 18 01 02* – w ilości 13 970 kg, 18 01 03* – w ilości 452 422 kg, w tym ok. 1 000 kg z dodatkowego punktu szczepień (w przypadku ogłoszenia pandemii w Polsce), 18 01 04 – w ilości 288 kg, 18 01 06* – w ilości 17 824 kg, 18 01 07 – w ilości 288 kg, 18 01 08* – w ilości 54 660 kg, 18 01 09 – w ilości 116 kg.
Internal identifier: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3 - Utylizacja odpadów medycznych w Szpitalu Św. Wincentego A Paulo w Gdyni o kodach: 18 01 02*, 18 01 03*, 18 01 04, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 08*, 18 01 09
Description: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest wykonywanie sukcesywnej usługi utylizacji niebezpiecznych odpadów medycznych w Szpitalu Św. Wincentego A Paulo w Gdyni o kodach: 18 01 02*, 18 01 03*, 18 01 04, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 08*, 18 01 09 w następujących ilościach: 18 01 02* – w ilości 13 064 kg, 18 01 03* – w ilości 601 412 kg, w tym ok. 500 kg z dodatkowego punktu NOCH 18 01 04 – w ilości 288 kg, 18 01 06* – w ilości 288 kg, 18 01 07 – w ilości 144 kg, 18 01 08* – w ilości 20 kg, 18 01 09 – w ilości 72 kg. 2. Na mocy art. 131 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający zaleca przeprowadzenie przez Wykonawcę przed złożeniem oferty do Zadania 3 wizji lokalnej. W sprawie wizji lokalnej i ustalenia jej terminu należy kontaktować się z: Szpital Św. Wincentego A Paulo w Gdyni: Pan Piotr Kuzera tel. 58 726 06 74 w godz. 8:00-13:00. Z przeprowadzonej wizji Wykonawcy zostanie przekazane poświadczenie o przeprowadzeniu wizji lokalnej. Koszty dokonania wizji lokalnej poniesie Wykonawca.
Internal identifier: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4 - Utylizacja odpadów medycznych w Centrum Medycznym Smoluchowskiego w Gdańsku o kodach: 18 01 02*, 18 01 03*, 18 01 04, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 08*, 18 01 09
Description: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest wykonywanie sukcesywnej usługi utylizacji niebezpiecznych odpadów medycznych w Centrum Medycznym Smoluchowskiego w Gdańsku o kodach: 18 01 02*, 18 01 03*, 18 01 04, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 08*, 18 01 09 w następujących ilościach: 18 01 02* – w ilości 120 kg, 18 01 03* – w ilości 103 246 kg, w tym ok. 3 000 kg z dodatkowego punktu szczepień w przypadku ogłoszenia pandemii w Polsce), 18 01 04 – w ilości 144 kg, 18 01 06* – w ilości 96 kg, 18 01 07 – w ilości 28 kg, 18 01 08* – w ilości 58 kg, 18 01 09 – w ilości 74 kg.
Internal identifier: Zadanie 4