697112-2026 - Competition
Bulgaria – Electricity – „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (средно/ниско напрежение) и избор на координатор на балансираща група за нуждите на Община Стамболийски, по обособени позиции“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (средно/ниско напрежение) и избор на координатор на балансираща група за нуждите на Община Стамболийски, по обособени позиции“
Description: Дейностите, предмет на поръчката, се изразяват в доставка на нетни количества активна електрическа енергия (средно/ниско напрежение) и избор на координатор на балансираща група за нуждите на Община Стамболийски, по обособени позиции. Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия от координатор на стандартна балансираща група, пълно администриране на информационния поток с ЕСО и поемане на разходите за небаланси, за нуждите на обекти и улично осветление за нуждите на Община Стамболийски. Като обектите са изброени неизчерпателно в Техническата спецификация, за срок от 12 (дванадесет) месеца, считано от датата на регистрация на първата доставка. Прогнозното количество електрическа енергия за 12 (дванадесет) месеца е приблизително 1350.000 MWh или 1350 000 kWh нетна активна електрическа енергия. Доставката се извършва в обекти на възложителя, подробно описани в техническата спецификация. Прогнозното количество електроенергия, е определено на база разходваните количества за предходните 12 месеца за всички обекти на възложителя. Условията, при които ще се реализира предметът на поръчката, както и правата и задълженията на възложителя и на изпълнителя, са съгласно проекта на договора, техническата спецификация, техническото и ценово предложение на изпълнителя, както и в съответствие с действащото законодателство и утвърдените правила в областта на енергетиката. ​​​​​​​
Internal identifier: 611679
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Доставка на нетни количества активна електрическа енергия за обекти общинска собственост и избор на координатор на балансираща група
Description: Доставка на нетни количества активна електрическа енергия за обекти общинска собственост и избор на координатор на балансираща група
Internal identifier: 611686
Lot: LOT-0002
Title: Доставка на нетни количества активна електрическа енергия за улично осветление на Община Стамболийски и избор на координатор на балансираща група
Description: Доставка на нетни количества активна електрическа енергия за улично осветление на Община Стамболийски и избор на координатор на балансираща група
Internal identifier: 611719