697122-2026 - Competition
Romania – Passenger cars – Furnizare Autoturisme – 11 buc
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare Autoturisme – 11 buc
Description: Furnizare Autoturisme – 11 buc. necesare pentru derularea activitatii de transport pe care RA APPS o desfasoara prin Departamentul Bucurestii Noi. Număr de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18 zile (înainte de data limită de depunere a ofertelor). Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitarilor de clarificări/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 13446
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: : Furnizare Autoturisme – 11 buc. necesare pentru derularea activitatii de transport pe care RA APPS o desfasoara prin Departamentul Bucurestii Noi.
Internal identifier: 1