697137-2026 - Competition
Poland – Cremators – Zakup mobilnego systemu do szybkiego i bezpiecznego spalania ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego w sytuacjach kryzysowych wraz z niezbędnym zapleczem transportowym i logistycznym w ramach dotacji celowej z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025/2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup mobilnego systemu do szybkiego i bezpiecznego spalania ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego w sytuacjach kryzysowych wraz z niezbędnym zapleczem transportowym i logistycznym w ramach dotacji celowej z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025/2026
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup mobilnego systemu do szybkiego i bezpiecznego spalania ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego w sytuacjach kryzysowych wraz z niezbędnym zapleczem transportowym i logistycznym w ramach dotacji celowej z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42350000 Cremators
Additional classification (cpv): 34223300 Trailers, 34110000 Passenger cars, 34114400 Minibuses, 34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I - Mobilne urządzenie do termicznego przekształcania ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego urządzenia do termicznego przekształcania ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego
Internal identifier: Część I
Lot: LOT-0002
Title: Część II - Przyczepa ciężarowa do transportu mobilnego urządzenia do termicznego przekształcania ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyczepy ciężarowej do transportu mobilnego urządzenia do termicznego przekształcania ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego
Internal identifier: Część II
Main classification (cpv): 34223300 Trailers
Lot: LOT-0003
Title: Część III - Samochód osobowy typu SUV
Description: Część III - Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego typu SUV
Internal identifier: Część III
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
Lot: LOT-0004
Title: Część IV - Samochód osobowy dostosowany do przewozu 8/9 osób
Description: Część IV - Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego dostosowanego do przewozu 8/9 osób
Internal identifier: Część IV
Main classification (cpv): 34114400 Minibuses
Additional classification (cpv): 34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons