2. Procedure
Procedure
Title: Partner voor de advisering en levering van voertuigen tot 3.500 kg
Description: De VRK is op zoek naar een Opdrachtnemer die adviseert voor wat betreft de aanschaf van voertuigen tot 3500 kg en de voertuigen ook kan leveren. De VRK is nadrukkelijk op zoek naar een samenwerkingspartner die pro-actief marktontwikkelingen deelt en gevraagd en ongevraagd adviseert over de best passende voertuigen kijkend naar de behoefte. 3.288.000
Internal identifier: 2026-13
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De VRK heeft de mogelijkheid om de Raamovereenkomst viermaal onder dezelfde voorwaarden te verlengen met een periode van één jaar. De reden dat de VRK afwijkt van de maximale periode van vier jaar heeft te maken met de verschillende afschrijftermijnen van het huidige wagenpark die lopen tot en met het zesde jaar van de Raamovereenkomst. Voor het beheer en gebruik is het van belang dat deze voertuigen identiek zijn.