See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy - sprawa nr Z/95/PN/26
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 1: Dostawa przewodów do aparatów EKG Zadanie 2: Dostawa elektrod EKG wielokrotnego użycia przyssawkowe i kończynowe (klamry) do aparatów EKG Zadanie 3: Dostawa przewodów EKG do monitorów Dräger Infinity M540 Zadanie 4: Dostawa przewodów EKG do monitorów Comen C80 Zadanie 5: Dostawa kabli do defibrylatorów Lifepak Zadanie 6: Dostawa czujników SpO2 do kardiomonitorów Zadanie 7: Dostawa czujników SpO2 do kardiomonitorów UTAS UM-300 Zadanie 8: Dostawa przewodów do pomiaru ciśnienia do kardiominitorów GE Zadanie 9: Dostawa przewodów do pomiaru ciśnienia do kardiominitorów Dräger Zadanie 10: Dostawa mankietów 1 i 2- żyłowych dedykowanych do pracy z kardiomonitorem Zadanie 11: Dostawa mankietów dedykowanych do pracy ciśnieniomierzem elektronicznym Zadanie 12: Dostawa mankietu i napowietrzającej i do kardiomonitora Comen C80 Zadanie 13: Dostawa mankietów infuzyjnych do szybkich przetoczeń Zadanie 14: Podzespoły i części do serwisowania pomp infuzyjnych: strzykawkowych i objętościowych Zadanie 15: Podzespoły i części serwisowania aparatów do hemodializy Dialog+ Zadanie 16: Dostawa przewodów bipolarnych do diatermii chirurgicznych Zadanie 17: Dostawa przewodów elektrody neutralnej do diatermii chirurgicznych Zadanie 18: Dostawa przewodów monopolarnych do diatermii chirurgicznych Zadanie 19: Czujniki tlenowe i przepływu do sprzętu firmy Dräger Zadanie 20: Sukcesywne dostawy żarówek Zadanie 21: Dostawy akumulatorów do urządzenia do kompresji klatki piersiowej Zadanie 22: Dostawy akumulatorów do deflibrylatorów Lifepak 15 Zadanie 23: Dostawy akumulatorów do deflibrylatorów Lifepak 12 Zadanie 24: Ładowarka przyłóżkowa do telemetrii Infinity M300 firmy Dräger Zadanie 25: Czujniki tlenowe do sprzętu firmy Hamillton Zadanie 26: Czujnik tlenu do użytku z aparatem ATOM Air Incu Zadanie 27: Dostawa elektronicznych termometrów bezdotykowych Zadanie 28: Dostawa elektronicznych termometrów - dousznych Zadanie 29: Dostawa kół, opon do wózków inwalidzkich Zadanie 30: Dostawa elektronicznych ciśnieniomierzy naramiennych Zadanie 31: Dostawa materiałów smarnych, farb, klei Zadanie 32: Dostawa elektrod spawalniczych i tarcz do cięcia metalu Zadanie 33: Dostawa węży zasilających Zadanie 34: Dostawa przewodów elektrycznych Zadanie 35: Dostawy pilotów do stołu operacyjnego Saturn Select Zadanie 36: Dostawy pilotów do stołu łóżek pacjenta NOVERA 3A Zadanie 37: Dostawy pilotów do stołu łóżek pacjenta Villa Zadanie 38: Dostawy akumulatorów 12V i 6V Zadanie 39: Dostawy akumulatorów 1,2V Zadanie 40: Dostawy akumulatorów do defibrylatora Cardio Aid Zadanie 41: Dostawy akumulatorów do defibrylatora DefiMax Zadanie 42: Dostawy akumulatorów do defibrylatora i-PAD SP1 Zadanie 43: Dostawy zasilaczy do pomp strzykawkach i objętościowych Zadanie 44: Dostawa akumulatora do MRI Patient Monitor Zadanie 45: Dostawy akumulatora do echokardiografu GE Vivid S70 Zadanie 46: Dostawy akumulatorów do pompy do żywienia Fresenius Zadanie 47: Dostawy akumulatorów do EKG Aspel Gold Zadanie 48: Dostawy akumulatorów do EKG Aspel Grey Zadanie 49: Dostawy palników ksenonowych do źródła światła Aesculap Axel 300 Zadanie 50: Dostawy palników ksenonowych do źródeł światła Olympus Zadanie 51: Dostawy filtrów do demineralizatora Zadanie 52: Dostawy tarcz do pił sekcyjnych Zadanie 53: Dostawy reduktorów do butli Zadanie 54: Dostawy tarcz do pił sekcyjnych Zadanie 55: Dostawy ścieżek wodnych do toru wodnego Zadanie 56: Dostawy materiałów do drukarki termo Zadanie 57: Dostawy czujników i przyłączy do kardiomonitora Drager Vista 120 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części. W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 2. W przypadku braku zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy Zamawiający zastrzega sobie prawo niezamówienia części asortymentu określonego w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy, z zastrzeżeniem ust. 3.Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia odszkodowawcze ani roszczenia oparte na innej podstawie prawnej, na co Wykonawca wyraża zgodę. 3. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość zamówień udzielonych Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie 50% wartości wynagrodzenia Wykonawcy dla danego zadania, określonej w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Internal identifier: Z/95/PN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1: Dostawa przewodów do aparatów EKG
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 1: Dostawa przewodów do aparatów EKG zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2: Dostawa elektrod EKG wielokrotnego użycia przyssawkowe i kończynowe (klamry) do aparatów EKG
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 2: Dostawa elektrod EKG wielokrotnego użycia przyssawkowe i kończynowe (klamry) do aparatów EKG zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3: Dostawa przewodów EKG do monitorów Dräger Infinity M540
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 3: Dostawa przewodów EKG do monitorów Dräger Infinity M540 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4: Dostawa przewodów EKG do monitorów Comen C80
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 4: Dostawa przewodów EKG do monitorów Comen C80 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5: Dostawa kabli do defibrylatorów Lifepak
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 5: Dostawa kabli do defibrylatorów Lifepak zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6: Dostawa czujników SpO2 do kardiomonitorów
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 6: Dostawa czujników SpO2 do kardiomonitorów zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7: Dostawa czujników SpO2 do kardiomonitorów UTAS UM-300
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 7: Dostawa czujników SpO2 do kardiomonitorów UTAS UM-300 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8: Dostawa przewodów do pomiaru ciśnienia do kardiominitorów GE
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 8: Dostawa przewodów do pomiaru ciśnienia do kardiominitorów GE zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie 9: Dostawa przewodów do pomiaru ciśnienia do kardiominitorów Dräger
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 9: Dostawa przewodów do pomiaru ciśnienia do kardiominitorów Dräger zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie 10: Dostawa mankietów 1 i 2- żyłowych dedykowanych do pracy z kardiomonitorem
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 10: Dostawa mankietów 1 i 2- żyłowych dedykowanych do pracy z kardiomonitorem zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie 11: Dostawa mankietów dedykowanych do pracy ciśnieniomierzem elektronicznym
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 11: Dostawa mankietów dedykowanych do pracy ciśnieniomierzem elektronicznym zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie 12: Dostawa mankietu i napowietrzającej i do kardiomonitora Comen C80
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 12: Dostawa mankietu i napowietrzającej i do kardiomonitora Comen C80 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie 13: Dostawa mankietów infuzyjnych do szybkich przetoczeń
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 13: Dostawa mankietów infuzyjnych do szybkich przetoczeń zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie 14: Podzespoły i części do serwisowania pomp infuzyjnych: strzykawkowych i objętościowych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 14: Podzespoły i części do serwisowania pomp infuzyjnych: strzykawkowych i objętościowych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie 15: Podzespoły i części serwisowania aparatów do hemodializy Dialog+
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 15: Podzespoły i części serwisowania aparatów do hemodializy Dialog+ zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie 16: Dostawa przewodów bipolarnych do diatermii chirurgicznych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 16: Dostawa przewodów bipolarnych do diatermii chirurgicznych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie 17: Dostawa przewodów elektrody neutralnej do diatermii chirurgicznych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 17: Dostawa przewodów elektrody neutralnej do diatermii chirurgicznych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie 18: Dostawa przewodów monopolarnych do diatermii chirurgicznych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 18: Dostawa przewodów monopolarnych do diatermii chirurgicznych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie 19: Czujniki tlenowe i przepływu do sprzętu firmy Dräger
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 19: Czujniki tlenowe i przepływu do sprzętu firmy Dräger zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie 20: Sukcesywne dostawy żarówek
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 20: Sukcesywne dostawy żarówek zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie 21: Dostawy akumulatorów do urządzenia do kompresji klatki piersiowej
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 21: Dostawy akumulatorów do urządzenia do kompresji klatki piersiowej zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Zadanie 22: Dostawy akumulatorów do deflibrylatorów Lifepak 15
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 22: Dostawy akumulatorów do deflibrylatorów Lifepak 15 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Zadanie 23: Dostawy akumulatorów do deflibrylatorów Lifepak 12
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 23: Dostawy akumulatorów do deflibrylatorów Lifepak 12 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Zadanie 24: Ładowarka przyłóżkowa do telemetrii Infinity M300 firmy Dräger
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 24: Ładowarka przyłóżkowa do telemetrii Infinity M300 firmy Dräger zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Zadanie 25: Czujniki tlenowe do sprzętu firmy Hamillton
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 25: Czujniki tlenowe do sprzętu firmy Hamillton zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Zadanie 26: Czujnik tlenu do użytku z aparatem ATOM Air Incu
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 26: Czujnik tlenu do użytku z aparatem ATOM Air Incu zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie 27: Dostawa elektronicznych termometrów bezdotykowych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 27: Dostawa elektronicznych termometrów bezdotykowych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie 28: Dostawa elektronicznych termometrów - dousznych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 28: Dostawa elektronicznych termometrów - dousznych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Zadanie 29: Dostawa kół, opon do wózków inwalidzkich
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 29: Dostawa kół, opon do wózków inwalidzkich zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Zadanie 30: Dostawa elektronicznych ciśnieniomierzy naramiennych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 30: Dostawa elektronicznych ciśnieniomierzy naramiennych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 30
Lot: LOT-0031
Title: Zadanie 31: Dostawa materiałów smarnych, farb, klei
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 31: Dostawa materiałów smarnych, farb, klei zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 31
Lot: LOT-0032
Title: Zadanie 32: Dostawa elektrod spawalniczych i tarcz do cięcia metalu
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 32: Dostawa elektrod spawalniczych i tarcz do cięcia metalu zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 32
Lot: LOT-0033
Title: Zadanie 33: Dostawa węży zasilających
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 33: Dostawa węży zasilających zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 33
Lot: LOT-0034
Title: Zadanie 34: Dostawa przewodów elektrycznych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 34: Dostawa przewodów elektrycznych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 34
Lot: LOT-0035
Title: Zadanie 35: Dostawy pilotów do stołu operacyjnego Saturn Select
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 35: Dostawy pilotów do stołu operacyjnego Saturn Select zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 35
Lot: LOT-0036
Title: Zadanie 36: Dostawy pilotów do stołu łóżek pacjenta NOVERA 3A
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 36: Dostawy pilotów do stołu łóżek pacjenta NOVERA 3A zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 36
Lot: LOT-0037
Title: Zadanie 37: Dostawy pilotów do stołu łóżek pacjenta Villa
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 37: Dostawy pilotów do stołu łóżek pacjenta Villa zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 37
Lot: LOT-0038
Title: Zadanie 38: Dostawy akumulatorów 12V i 6V
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 38: Dostawy akumulatorów 12V i 6V zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 38
Lot: LOT-0039
Title: Zadanie 39: Dostawy akumulatorów 1,2V
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 39: Dostawy akumulatorów 1,2V zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 39
Lot: LOT-0040
Title: Zadanie 40: Dostawy akumulatorów do defibrylatora Cardio Aid
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 40: Dostawy akumulatorów do defibrylatora Cardio Aid zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 40
Lot: LOT-0041
Title: Zadanie 41: Dostawy akumulatorów do defibrylatora DefiMax
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 41: Dostawy akumulatorów do defibrylatora DefiMax zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 41
Lot: LOT-0042
Title: Zadanie 42: Dostawy akumulatorów do defibrylatora i-PAD SP1
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 42: Dostawy akumulatorów do defibrylatora i-PAD SP1 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 42
Lot: LOT-0043
Title: Zadanie 43: Dostawy zasilaczy do pomp strzykawkach i objętościowych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 43: Dostawy zasilaczy do pomp strzykawkach i objętościowych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 43
Lot: LOT-0044
Title: Zadanie 44: Dostawa akumulatora do MRI Patient Monitor
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 44: Dostawa akumulatora do MRI Patient Monitor zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 44
Lot: LOT-0045
Title: Zadanie 45: Dostawy akumulatora do echokardiografu GE Vivid S70
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 45: Dostawy akumulatora do echokardiografu GE Vivid S70 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 45
Lot: LOT-0046
Title: Zadanie 46: Dostawy akumulatorów do pompy do żywienia Fresenius
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 46: Dostawy akumulatorów do pompy do żywienia Fresenius zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 46
Lot: LOT-0047
Title: Zadanie 47: Dostawy akumulatorów do EKG Aspel Gold
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 47: Dostawy akumulatorów do EKG Aspel Gold zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 47
Lot: LOT-0048
Title: Zadanie 48: Dostawy akumulatorów do EKG Aspel Grey
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 48: Dostawy akumulatorów do EKG Aspel Grey zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 48
Lot: LOT-0049
Title: Zadanie 49: Dostawy palników ksenonowych do źródła światła Aesculap Axel 300
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 49: Dostawy palników ksenonowych do źródła światła Aesculap Axel 300 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 49
Lot: LOT-0050
Title: Zadanie 50: Dostawy palników ksenonowych do źródeł światła Olympus
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 50: Dostawy palników ksenonowych do źródeł światła Olympus zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 50
Lot: LOT-0051
Title: Zadanie 51: Dostawy filtrów do demineralizatora
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 51: Dostawy filtrów do demineralizatora zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 51
Lot: LOT-0052
Title: Zadanie 52: Dostawy tarcz do pił sekcyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 52: Dostawy tarcz do pił sekcyjnych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 52
Lot: LOT-0053
Title: Zadanie 53: Dostawy reduktorów do butli
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 53: Dostawy reduktorów do butli zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 53
Lot: LOT-0054
Title: Zadanie 54: Dostawy tarcz do pił sekcyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 54: Dostawy tarcz do pił sekcyjnych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 54
Lot: LOT-0055
Title: Zadanie 55: Dostawy ścieżek wodnych do toru wodnego
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 55: Dostawy ścieżek wodnych do toru wodnego zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 55
Lot: LOT-0056
Title: Zadanie 56: Dostawy materiałów do drukarki termo
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 56: Dostawy materiałów do drukarki termo zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 56
Lot: LOT-0057
Title: Zadanie 57: Dostawy czujników i przyłączy do kardiomonitora Drager Vista 120
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu wielorazowego na okres 24 miesięcy w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 57: Dostawy czujników i przyłączy do kardiomonitora Drager Vista 120 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 57
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: Z/95/PN/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 22
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 23
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 25
Część zamówienia: LOT-0026
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 26
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 27
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 28
Część zamówienia: LOT-0029
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 29
Część zamówienia: LOT-0030
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 30
Część zamówienia: LOT-0031
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 31
Część zamówienia: LOT-0032
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 32
Część zamówienia: LOT-0033
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 33
Część zamówienia: LOT-0034
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 34
Część zamówienia: LOT-0035
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 35
Część zamówienia: LOT-0036
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 36
Część zamówienia: LOT-0037
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 37
Część zamówienia: LOT-0038
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 38
Część zamówienia: LOT-0039
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 39
Część zamówienia: LOT-0040
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 40
Część zamówienia: LOT-0041
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 41
Część zamówienia: LOT-0042
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 42
Część zamówienia: LOT-0043
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 43
Część zamówienia: LOT-0044
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 44
Część zamówienia: LOT-0045
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 45
Część zamówienia: LOT-0046
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 46
Część zamówienia: LOT-0047
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 47
Część zamówienia: LOT-0048
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 48
Część zamówienia: LOT-0049
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 49
Część zamówienia: LOT-0050
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 50
Część zamówienia: LOT-0051
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 51
Część zamówienia: LOT-0052
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 52
Część zamówienia: LOT-0053
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 53
Część zamówienia: LOT-0054
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 54
Część zamówienia: LOT-0055
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 55
Część zamówienia: LOT-0056
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 56
Część zamówienia: LOT-0057
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 57