See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo – gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Wola Folwark
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo – gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Wola Folwark. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA dostępna na stronie prowadzonego postępowania. Zadanie realizowane w ramach dofinansowania z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania „OSP” 2026.
Internal identifier: ZP.271.1.7.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment, 34144200 Vehicles for the emergency services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services, 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment