697401-2026 - Competition
Greece – Floor coverings – «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΔΑΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ Β΄ ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΑΚΔΕ»
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΔΑΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ Β΄ ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΑΚΔΕ»
Description: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΔΑΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ Β΄ ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΑΚΔΕ»
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44112200 Floor coverings
Additional classification (cpv): 37400000 Sports goods and equipment, 39111000 Seats, 39121200 Tables, 45112720 Landscaping work for sports grounds and recreational areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Προμήθεια και τοποθέτηση αθλητικού δαπέδου και εξοπλισμού για τη Β’ κλειστή αίθουσα του Αθλητικού Κέντρου του Δήμου Σύρου – Ερμούπολης
Description: Προμήθεια και τοποθέτηση αθλητικού δαπέδου και εξοπλισμού για τη Β’ κλειστή αίθουσα του Αθλητικού Κέντρου του Δήμου Σύρου – Ερμούπολης