697427-2026 - Competition
Poland – Data entry services – Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów i budynków wybranych jednostek ewidencyjnych powiatu myślenickiego
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów i budynków wybranych jednostek ewidencyjnych powiatu myślenickiego
Description: Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów i budynków wybranych jednostek ewidencyjnych powiatu myślenickiego-zgodnie z SWZ
Internal identifier: IZP.272.PZP.7.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72312000 Data entry services
Additional classification (cpv): 71355000 Surveying services, 71300000 Engineering services, 72310000 Data-processing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów i budynków wybranych jednostek ewidencyjnych powiatu myślenickiego - zgodnie z SWZ
Internal identifier: IZP.272.PZP.7.2026/1
Additional classification (cpv): 71355000 Surveying services
Lot: LOT-0001
Internal identifier: IZP.272.PZP.7.2026/2
Lot: LOT-0002
Internal identifier: IZP.272.PZP.7.2026/3
Lot: LOT-0003
Internal identifier: IZP.272.PZP.7.2026/4
697427-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: IZP.272.PZP.7.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72312000 Usługi wprowadzania danych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71355000 Usługi pomiarowe, 71300000 Usługi inżynieryjne, 72310000 Usługi przetwarzania danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: IZP.272.PZP.7.2026/1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71355000 Usługi pomiarowe
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: IZP.272.PZP.7.2026/2
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: IZP.272.PZP.7.2026/3
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: IZP.272.PZP.7.2026/4