697439-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Sukcesywne dostawy produktów leczniczych oraz innych wyrobów medycznych w postaci pasków testowych do samodzielnej kontroli glukozy we krwi, wykorzystywanych przez członków ZRM.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy produktów leczniczych oraz innych wyrobów medycznych w postaci pasków testowych do samodzielnej kontroli glukozy we krwi, wykorzystywanych przez członków ZRM.
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych oraz innych wyrobów medycznych w postaci pasków testowych do samodzielnej kontroli glukozy we krwi, wykorzystywanych przez członków Zespołów Ratownictwa Medycznego (ZRM).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33692500 Injectable solutions, 33124000 Diagnostics and radiodiagnostic devices and supplies, 33124100 Diagnostic devices, 33124131 Reagent strips
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Leki gotowe, płyny infuzyjne.
Description: .
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji ani wznowienia
Lot: LOT-0002
Title: Paski do pomiaru glukozy we krwi wraz z glukometrami oraz nakłuwacze.
Main classification (cpv): 33124000 Diagnostics and radiodiagnostic devices and supplies