697470-2026 - Competition
Latvia – Architectural, construction, engineering and inspection services – Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība teritorijas daļējai labiekārtošanai divām pirmsskolas izglītības iestādēm Liepājā
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība teritorijas daļējai labiekārtošanai divām pirmsskolas izglītības iestādēm Liepājā
Description: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība teritorijas daļējai labiekārtošanai divām pirmsskolas izglītības iestādēm Liepājā
Internal identifier: LVP 2026/175
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība objektam: “Teritorijas daļēja labiekārtošana PII “Saulespuķe” Strazdu ielā 6, Liepājā
Lot: LOT-0002
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība objektam: “Teritorijas daļēja labiekārtošana PII „Sprīdītis” Dārza ielā 42, Liepājā