697489-2026 - Competition
Poland – Road transport services – Usługi transportu sanitarnego oraz przewozu pacjentów dializowanych
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi transportu sanitarnego oraz przewozu pacjentów dializowanych
Description: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi transportu sanitarnego oraz przewozu pacjentów dializowanych świadczone na rzecz Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie przez okres 24 miesięcy. 2.Kod i nazwa według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 60100000-9 Usługi w zakresie transportu drogowego 60130000-8 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób 3.Opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia: 1)Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 4 części (zadania): Zadanie nr 1 - Transport sanitarny całodobowy Zadanie nr 2 - Transport sanitarny pacjentów Szpitala oraz w ramach POZ Zadanie nr 3 - Transport pacjentów objętych dializoterapią oraz zakwalifikowanych do przeszczepu Zadanie nr 4 - Transport krwi i materiału biologicznego 2)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w ramach poszczególnych części (zadań) został zamieszczony w Rozdziale XXIII SWZ. 3)Zakres zamówienia tj. liczba i rodzaj świadczeń w ramach zamówionych usług zostały określone w formularzu cenowym – według Załącznika nr 2 do SWZ. 4)Wymagania dotyczące realizacji zamówienia oraz zasad współpracy między zamawiającym a wykonawcą określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego – według Załącznika nr 3 do SWZ.
Internal identifier: GZP.3800.61.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
Additional classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 1 - Transport sanitarny całodobowy
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w ramach poszczególnych części (zadań) został zamieszczony w Rozdziale XXIII SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 2 - Transport sanitarny pacjentów Szpitala oraz w ramach POZ
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 3 - Transport pacjentów objętych dializoterapią oraz zakwalifikowanych do przeszczepu
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 4 - Transport krwi i materiału biologicznego
Internal identifier: Zadanie nr 4
697489-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie transportu drogowego – Usługi transportu sanitarnego oraz przewozu pacjentów dializowanych
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: GZP.3800.61.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 4