697554-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous computer equipment – 254/PN/2026 Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: 254/PN/2026 Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w ilości, asortymencie określonych w załączniku nr 3 do SWZ oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 4 do SWZ.
Internal identifier: 254/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30236000 Miscellaneous computer equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Komputer stacjonarny PC typu Tower – PRO - 40 sztuk
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4 do SWZ
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Monitor komputerowy 27’’ - 60 sztuk
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Komputer przenośny (laptop) 16’’ – STD - 40 sztuk
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Komputer przenośny (laptop) 14’’ - STD - 2 sztuki
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Komputer przenośny (laptop) 14’’ – PRO - 6 sztuk
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Stacja diagnostyki obrazowej z natywnym wsparciem oprogramowania OsiriX MD - 1 sztuka
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Komputer stacjonarny typu mini-PC - 15 sztuk
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Monitor diagnostyczny RTG - 16 sztuk
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Monitor diagnostyczny TK/MRI - 20 sztuk
Internal identifier: Część 9
697554-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Różny sprzęt komputerowy – 254/PN/2026 Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 254/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30236000 Różny sprzęt komputerowy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: Część 9