2. Procedure
Procedure
Title: Ondersteuning bij uitvoering Noodfonds Energie 2026-2027
Description: Aankondiging van een gegunde opdracht – ondersteuning bij uitvoering Noodfonds Energie 2026-2027. Stichting TNE voert in mandaat en opdracht van de minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (“SZW”) de publiekrechtelijke Tijdelijke regeling tegemoetkoming energiearmoede 2026-2027 uit. Het Noodfonds Energie is in 2022 opgericht op initiatief van energieleveranciers en maatschappelijke organisaties om huishoudens met een laag inkomen, die door de stijgende energieprijzen in financiële problemen dreigen te komen of zijn gekomen, te ondersteunen en is reeds in de jaren 2023-2025 actief geweest. Vanaf de winter 2026/2027 zal het Noodfonds Energie wederom worden ingezet, vanaf deze editie in mandaat van de minister. Het Noodfonds Energie gaat in twee fases open: vanaf 1 december 2026 zijn het klantcontactcentrum en de website met informatie beschikbaar. Vanaf 4 januari 2027 kunnen burgers een aanvraag indienen. De onderhavige opdracht aan Van de Bunt betreft het leveren van een bijdrage aan de aansturing van de organisatie, de verantwoordelijkheid voor communicatie en woordvoering, en het opbouwen en onderhouden van relaties met hulp- en partnerorganisaties. Daarnaast omvat de opdracht het vervullen van verschillende andere rollen in de uitvoeringsorganisatie, waaronder deelname aan het managementteam, bestuursondersteuning en specialisme op het gebied van bezwaar en beroep.
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79416000 Public relations services
Additional classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Aankondiging van een gegunde opdracht – ondersteuning bij uitvoering Noodfonds Energie 2026-2027
Description: De onderhavige opdracht aan Van de Bunt betreft het leveren van een bijdrage aan de aansturing van de organisatie, de verantwoordelijkheid voor communicatie en woordvoering, en het opbouwen en onderhouden van relaties met hulp- en partnerorganisaties. Daarnaast omvat de opdracht het vervullen van verschillende andere rollen in de uitvoeringsorganisatie, waaronder deelname aan het managementteam, bestuursondersteuning en specialisme op het gebied van bezwaar en beroep.
Internal identifier: 1