2. Procedure
Procedure
Title: Βελτίωση και αναβάθμιση αθλητικής εγκατάστασης Δημοτικού γηπέδου Θήρας (Πανθηραϊκού)
Description: • Η αντικατάσταση του παλαιού, η προμήθεια και τοποθέτηση νέου συνθετικού χλοοτάπητα στο Δημοτικό γήπεδο Θήρας (Πανθηραϊκού) με νέο σύστημα συνθετικής επιφάνειας υψηλών προδιαγραφών, κατάλληλο για χρήση σε γήπεδα ποδοσφαίρου και σύμφωνο με τις απαιτήσεις ποιότητας FIFA QUALITY, • Η προμήθεια και τοποθέτηση νέων εστιών του γηπέδου με σύγχρονες προδιαγραφές, • Η προμήθεια και τοποθέτηση των πάγκων αναπληρωματικών παικτών, • Η προμήθεια και τοποθέτηση πάγκου διαιτητών, • Η προμήθεια και τοποθέτηση προστατευτικού επιτοίχιου στρώματος για προστασία των αθλητών • Η προμήθεια και εγκατάσταση συστήματος άρδευσης – δροσισμού.
Internal identifier: ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΥ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39293400 Artificial lawn
Additional classification (cpv): 37450000 Field and court sports equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Internal identifier: TMHMA 1
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΥΛΙΚΩΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΥΛΙΚΩΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ
Internal identifier: TMHMA 2
Main classification (cpv): 42120000 Pumps and compressors
Additional classification (cpv): 43323000 Irrigation equipment